פסטיבל קיץ 2016

06-07-08.07 תאטרון הבוסתן נתניה | 09.07 מועדון האזור תל אביב | 10.07 תאטרון תמונע תל אביב | 11.07 תאטרון ענבל תל אביב

הפסטיבל השנתי של מרכז RE-SEARCH למחול.

יצירות מחול מקוריות עבור התכנית להכשרת רקדנים יוצרים מאת סהר עזימי, מיכל מועלם וג'יאנאלברטו דה פיליפיס, סתיו מרין ונטע וינר, אור מרין ואורן נחום, רפרטואר יסמין גודר בהעמדת שרון צוקרמן, עבודות סטודנטים, ערב אלתור בינתחומי בשיתוף PLAYGOUND ומופעים אורחים מאת עדו פדר, אביגיל רובין ויואב ברתל.

.ניהול אמנותי: אור מרין

20:00 יום ש 07.07
20:00 יום ש 07.07

It Itches מאת עדו פדר תאטרון הבוסתן

press to zoom
19:00 יום שבת 07.07
19:00 יום שבת 07.07

רקדנים יוצרים- מרתון עבודות סטודנטים שנים א' וב'- תכנית 2 תאטרון הבוסתן

press to zoom
20:00 יום ו 06.07
20:00 יום ו 06.07

13 פרגמנטים מאת אביגיל רובין ויואב ברתל תאטרון הבוסתן

press to zoom
19:00 יום ו 06.07
19:00 יום ו 06.07

רקדנים יוצרים- מרתון עבודות סטודנטים שנים א' וב'- תכנית 1 תאטרון הבוסתן

press to zoom
20:30 יום ד 11.07
20:30 יום ד 11.07

ערב מסכם תכנית להכשרת רקדנים יוצרים תאטרון ענבל

press to zoom
20:00 יום ג 10.07
20:00 יום ג 10.07

רקדנים יוצרים- ערב יצירות שנה ג תאטרון תמונע, תל אביב

press to zoom
22:00 יום ב 09.07
22:00 יום ב 09.07

PLAYGOUND בשיתוף עם שנה ג מועדון האזור תל אביב

press to zoom
20:30 יום א 08.07
20:30 יום א 08.07

עבודות נבחרות תכנית להכשרת רקדנים יוצרים תאטרון הבוסתן

press to zoom
1/1

פירוט המופעים

06.07 |  תאטרון הבוסתן נתניה

19:00 'רקדנים יוצרים'- מרתון עבודות סטודנטים שנים א' וב'- תכנית 1

20:00  '13 פרגמנטים' מאת אביגיל רובין ויואב ברתל

 

07.07 |  תאטרון הבוסתן נתניה

19:00 'רקדנים יוצרים'- מרתון עבודות סטודנטים שנים א' וב'- תכנית 2

20:00  It Itches מאת עדו פדר

 

08.07 |  תאטרון הבוסתן נתניה

20:30 עבודות נבחרות תכנית להכשרת רקדנים יוצרים

 

09.07 |  מעדון האזור תל אביב

22:00 פלייגראונד PLAYGOUND בשיתוף עם שנה ג' תכנית להכשרת רקדנים יוצרים

מפגש חי בין רקדנים ונגנים הבודק את גבולות החופש במופע מאולתר וחד פעמי של מוסיקה ומחול.

 

10.07 |  תאטרון תמונע תל אביב

20:00 רקדנים יוצרים- ערב יצירות שנה ג'- סטאז'

 

11.07 |  תאטרון ענבל, סוזן דלל, תל אביב

20:00 'ערב מסכם' תכנית להכשרת רקדנים יוצרים

תאטרון תמונע

כרטיס 45 ₪

טלפון לבירורים ולהזמנת כרטיסים: קופות תמונע 03-5611211

או דרך האתר

שונצינו 8, תל אביב

 

תאטרון ענבל

כרטיס 45 ₪

טלפון לבירורים ולהזמנת כרטיסים: קופות ענבל 03-5173711

או דרך האתר

יחיאלי 6, מרכז סוזן דלל, תל אביב

 

 

מועדון האזור

הרכב 13 תל אביב

לפרטים נוספים

 

כרטיסים

 

תאטרון הבוסתן

כרטיס 35 ₪

כרטיס יומי 50 ₪

כרטיס פתוח לכל מופעי הפסטיבל בבוסתן 100 ₪

טלפון לבירורים ולהזמנת כרטיסים: 09-8852359

או במייל: research.haboostan@gmail.com

הצורן 1 פינת המחשב, א.ת. פולג נתניה, קומה 1

WAZE: הבוסתן חניון יוחננוף

ניהול אמנותי: אור מרין | מנהל אמנותי שותף: אורן נחום | הפקה: שמרית גולן כהן | תאורה: אמיר קסטרו | ניהול טכני: אבי קידר | ניהול הצגה: מיכל בן בסט/אור מרין

עיצוב גרפי תכנייה: איל זקין | צילום תמונת שער: נורית מוזס | צילום מופעים: בן פלחוב, אהר'לה הצמצם הבוער, שירי מלכה, פטר ויט, נורית מוזס